Henkilöt ja henkilöesittelyt

Löydä yhteystietomme ja lisätietoja meistä henkilöinä. Lue, millaisia olemme ja mitä osaamme! Klikkaa nimeä, niin saat lisätietoja.


Kaikki | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö


V

Vainionkulma, Sisko, Seurakuntapalveluiden sihteeri , +358 20 768 1650 , , sisko.vainionkulma@sana.fi
Vesti, Aino, kaupunkityöntekijä, pastori , +358 20 768 1648 , , aino.vesti@sana.fi
Vestovuo, Lea, Mainosgraafikko , +358 20 768 1652 , , lea.vestovuo@sana.fi
Viirto, Marjatta, Talouspäällikkö , +358 20 768 1622 , , marjatta.viirto@sana.fi
Viitasalo, Topi, Kaupunkityöntekijä, Kuopio , +358 20 768 1660 , , topi.viitasalo@sana.fi
Virta, Kalle, varatoiminnanjohtaja, pastori , +358 20 768 1619 , , kalle.virta@sana.fi
Välimäki, Hannu, Opiskelijatyön johtaja , +358 20 768 1687 , , hannu.valimaki@sana.fi


Poutapilvi web design - P4 - julkaisujärjestelmä