Henkilöt ja henkilöesittelyt

Löydä yhteystietomme ja lisätietoja meistä henkilöinä. Lue, millaisia olemme ja mitä osaamme! Klikkaa nimeä, niin saat lisätietoja.


Kaikki | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö


P

Palojärvi, Anu, Opiskelijatyöntekijä, Jyväskylä , , , anu.palojarvi@sana.fi
Peittola, Päivi, Stadin rukouksen talo, Helsingin kaupunkityö , +358 20 768 1714 , , paivi.peittola@sana.fi
Pennanen, Tuija, Pietarin katulapsityö, Lahden kaupunkityö , +358 20 768 1621 , , tuija.pennanen@sana.fi
Piiroinen, Mikko, Nukketeatterityöntekijä - Nukketeatteri Sananjalka , +358 20 768 1659 , , mikko.piiroinen@sana.fi
Pirttiaho, Jaakko, kouluttaja , , , jaakko.pirttiaho@sana.fi
Pitkonen, Salla, Myynti- ja markkinointivastaava , +358 20 768 1706 , , salla.pitkonen@sana.fi
Pohjolan-Pirhonen, Tarja, Henkilöstöpäällikkö , +358 20 768 1616 , , tarja.pohjolan-pirhonen@sana.fi
Purtola, Eija, Asiakaspalvelu, lähettäjäpiirit , +358 20 768 1615 , , eija.purtola@sana.fi
Pyysalo, Jussi, Musiikkievankelista , , , jussi.pyysalo@sana.fi
Pyysalo, Minna, Musiikkievankelista , , , minna.pyysalo@sana.fi


Poutapilvi web design - P4 - julkaisujärjestelmä